//

הי, שמי ליאור, נשוי פלוס 2 בנות, מכפר סבא.

התשוקה שלי היא לעזור לאנשים להשתפר ולגדול, ואני כאן כדי לעזור לכם לעשות סדר בדיגיטל, לשחרר תקיעויות, ולהניע מהלכים שמייצרים צמיחה.

הרקע האקדמי ותחומי העניין שם עוברים מלהבין בבני אדם – לימודי פסיכולוגיה, עם חיבה מיוחדת למחקר ולמספרים (סטטיסטיקה), ועד חשיבה רעיונאית ויצירתית שבאה לידי ביטוי בלימודי קריאייטיב ופרסום. אני נמצא איפשהו בצומת בין שני התחומים, כך שאני מביא לתהליך הייעוץ עומק וחקירה יחד עם חשיבה יצירתית.

הניסיון שלי כולל 12 שנים בפרסום, כחצי מהזמן שותף (לשעבר) בסוכנות דיגיטל. ליווינו חברות בסגמנט בינוני בעולמות ה B2C כמחלקת דיגיטל חיצונית, ויצרנו מערכות יחסים ארוכות שנים עם הלקוחות שלנו.

אני מכיר את עולם הדיגיטל מבפנים, פתרונות, כלים ואנשים טובים שיכולים להניע אתכם קדימה.

 צברתי אלפי שעות בייעוץ, תכנון מהלכים וניהול קמפיינים בתקציבים בינוניים, תוך התמחות ביצירת לידים ובשיפור יחס המרה.

בתהליך אישי, קצר וממוקד אני רוצה לעזור לכם להמריא –  להקים ולשפר תהליכי שיווק, לצמוח ולא פחות חשוב – לייצר שקט והנאה מהדרך, זאת על ידי ייצור פעילות דיגיטל איכותית, שקטה ויעילה שמקדמת אתכם ליעדים שלכם.

 

 

תחומי הייעוץ

שיפור קמפיין –הדרכה וליווי נקודתיים בניהול קמפיינים הנדס און, עזרה בתכנון מבנה הקמפיין, טרגוטים, פיקסלים, מטרות, אופטימיזציה, מסרים, מודעות ודפי נחיתה.  

תכנון ובניית משפך שיווקי –  ליווי בתכנון משפכים שיווקיים מלאים, אסטרטגיה, יצירת תשתיות שיווקיות, הפקת חומרים, וליווי והדרכה בבניית המשפך.

אסטרטגיה דיגיטלית – אתם לא יודעים מה התמהיל שיעבוד לכם הכי טוב? ליווי בתכנון והטמעת פעילות דיגיטל מלאה או פרויקט נקודתי כמו הקמה של רשימת תפוצה, דף נחיתה בלוג או אתר.

 

מעבר לאלו,

ניתן גם לתאם איתי שיחת ייעוץ ללא עלות,

ולקבל קצת כיוונים למה אפשר לעשות אצלכם כדי שהדיגיטל יתחיל לעבוד עבורכם.

צ'ירס

 

לקוחות

סדרת אסטרטגיה לייצור לידים

פוסטים אחרונים: